A Pallas Nagy Lexikona. Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötetek. Budapest, 1893-1897, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű félbőr kötésben, kopottas borítóval, kopottas, néhol sérült gerincekkel, de belül alapvetően jó állapotban.
Vegyes könyv tétel (Bp., Genius): Tóth Árpád: Örök virágok; Rolland, Romain: A szerelem és halál játéka; 4 db Oscar Wilde-könyv: A páduai hercegnő; Szerelemből a királyért!; Salome; Lord Arthur Saville bűne. Kissé kopott félvászon kötésben.
Vegyes könyvtétel, Jókai Mór könyvei, 3 db:
Egy játékos, aki nyer I-II. A Fránya Hadnagy. Bp., é.n, Révai. Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítókkal, az egyik elülső kötéstáblája kissé sérült.
Arany János: Toldi. Nagy J. Béla, Péterffy László magyarázataival. Bp., 1940, Franklin Társulat, 112 p. Kiadói papírkötésben, a 12./13. és a 96./97. oldalakon bejegyzésekkel. Jó állapotban.