Gyarmathy Zsigáné: Három leány története. Fiatal Leányok Regénytára. Bp.,é.n., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
Tutsek Anna: Vidorka. Regény fiatal leányok számára. Ifjusági könyvek. Bp., 1916, Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, 78-83. oldalak között a lapok kijárnak, de egyébként jó állapotban.
Tutsek Anna: Az élet iskolája. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1904, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval.
Szabóné Nogall Janka: Elvira Kisasszony és más elbeszélések. Fiatal leányok számára. Budapest, 1903, Magyar Kereskedelmi Közlöny, 1 t. (címkép)+120 p.+1 sztl. lev. + 3 t. Színes litográfiákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, Frankl és Werner könyvkötészete, kissé kopottas borítóval, illusztrációk közül egy hiányzik, de egyébként jó állapotban.
V. Bianki: Cinegenaptár. Fordította Zsombor János. Gy. Nyikolszkij nyomán rajzolta Puskás Tivadar. Bp.,1952, Ifjúsági Könyvkiadó. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban. Első kiadás. Ritka!
Mesemalom. Összeállította: Dr. Molnár Éva. A fedelet és a rajzokat Gábor Éva készítette. Bp., 1957, Kossuth. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.