15521.
305. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
A biblia képeken. Klasszikus és modern mesterek remekművei. ÖsszeállÃtotta és bevezetéssel ellátta: Dr. Patai József. Bp., é.n., Múlt és JövÅ‘, 240 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, kissé kopottas borÃtóval, kissé sérült a gerinc alsó sarka, de belül jó állapotban.