2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Az 1870-ik évi törvények gyűjteménye. Pest, 1872, Ráth Mór. Korabeli félvászon-kötésben, kopottas borítóval, az elülső kötéstábla elvált a gerinctől, egy-két helyen ceruzás bejelöléssel, márványozott lapélekkel.