15000.
305. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Léderer Ottó (szerk.): A 100 éves Újpest története. Újpest-Rákospalotai Lexikon. Újpest, 1936, Ritter Jenőné. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.