Ezüst(Ag) fűszertartó, sérült üvegbetéttel, jelzett, d: 6 cm, m: 3 cm,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/305/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~300032/EzustAg-fuszertarto-serult-uvegbetettel-jelzett-d-6-cm-m-3-cm-netto-33-3-g~II1524537
1524537
19069
305
Jewellery
Kikiáltási ár:
7 000 Ft 18,92 EUR , 20,59 USD
Leírás: Ezüst(Ag) fűszertartó, sérült üvegbetéttel, jelzett, d: 6 cm, m: 3 cm, nettó: 33,3 g
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: