1 200 Ft
Szemerey Zoltán (1908-?)-Herman Lipót (1884-1972): Nagy magyar írók-költők, 8 db litográfia, jelzett. Csokonai Vitéz Mihály, Vörösmarty Mihály, Arany János, Jókai Mór, Vajda János, Ady Endre, Móricz Zsigmond, József Attila portréi. Bp., é.n., Fiatal Festőművészek Alkotó Közössége. Kiadói foltos, kopott papírmappában.