Festmények és grafikák Tételek száma: 236
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1652138
10168
306
Szász jelzéssel: Tükör. Vegyes technika, karton, foltos, 22×12 cm 1652141
10169
306
Szász jelzéssel: Modern portré. Vegyes technika, karton, foltos, 22×12 cm 1653900
10170
306
Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Férfiportré. Szén, papír, jelzett, kis szakadással, 61x44 cm 1653903
10171
306
Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Szakállas férfi. Szén, papír, jelzett, kis szakadással, 61x43 cm 1654136
10172
306
Szemerey Zoltán (1908-?)-Herman Lipót (1884-1972): Nagy magyar írók-költők, 8 db litográfia, jelzett. Csokonai Vitéz Mihály, Vörösmarty Mihály, Arany János, Jókai Mór, Vajda János, Ady Endre, Móricz Zsigmond, József Attila portréi. Bp., é.n., Fiatal Festőművészek Alkotó Közössége. Kiadói foltos, kopott papírmappában. 1625011
10173
306
Szemethy Imre (1945- ): Janicsárok. Rézkarc, papír, jelzett, 21x13 cm 1652279
10174
306
Szervánszky Jenő (1906-2005): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×24 cm 1634882
10175
306
14000
Szobotka Imre (1890-1961) : Répatörők. Rézkarc,foltos, papír, jelzett (halványan), 8×13 cm 1621654
10176
306
Szolovjov, A[lekszandr?]: Őszi tájkép híddal, olaj, fa, jelzett, keretben, hátulján feliratozva, 17,5×12,5 cm / Solovyov, A[leksandr?]: Autumn landscape with bridge, oil on wood, signed, 17,5×12,5 cm 1628237
10177
306
Szőnyi jelzéssel: Anya gyermekével, pasztell, papír, paszpartuban, foltos, 15,5×11,5 cm 1654795
10178
306
Szőnyi István (1894-1960): Tanya, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, karcolás nyomokkal, 18x22.5 cm 1626201
10179
306
Szőnyi Jenő (1902-?): 8 db, nagyrészt jelzett karikatúra 16x22 cm Ceruza, papír, + vázlatfüzete bőr tokban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft