1938 Magyar Női Szemle. Folyóirat. A szellemi pályán működő nők lapja. Szerk.: Dr. Magyary Zoltánné Dr. Techert Margit. IV. teljes évfolyam, 1-12 számok. Pécs, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt. Korabeli egészvászon-kötés, valamegyi szám borítóját bekötötték. Magyar feminista folyóirat. Jó állapotban./ 1938 Hungarian Woman's Review. Hungarian feminist review, full year, in good cond...
1939-1944 A Pestszentlőrinci M. Kir. Állami II. Sz. Polgári Fiúiskola Évkönyve. Az iskola fennállásának I-VI. éve, 1938-39-es tanévtől az 1943-1944-es tanévig.Szerk.: Seötér János. Pestszentlőrinc, 1939-1944, Iskola Igazgatósága., (Garab József Könyvnyomdája Cegléd), 28+28+28+28+24+18+2 p. Füzött papírkötésben, egybekötve, kissé laza kötéssel.