1969 Nemzetközi galambkiállítás katalógus. Budapest, 1969. december 12-14. Rendezi: Magyar Galambtenyésztők Szövetsége. Bp., Fővárosi Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, 151 p. Kiadták 2000 példányban.
1969 Országos galambkiállítás. Budapest, 1969. február 7-9. Rendezi: Magyar Galambtenyésztők Szövetsége. Bp., Fővárosi Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, 41+1 p. Kiadták 2000 példányban.
1972 Országos galamb és díszbaromfi kiállítás. Budapest, 1972. január 21-23. Rendezi: Magyar Galambtenyésztők Szövetsége. Bp.., Fővárosi Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, 64+6 p. Kiadták 1200 példányban.
A magyar vas- és acélművek gyártmányainak jegyzéke I. kötet. Bp., 1972, Kögazdasági és Jogi Könyvkiadó. Negyedik átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
1975-1984 Jazz Forums. The Magazine of the European Jazz Federation, 17 szám. Papírkötésben, angol nyelven. Változó, többségében jó állapotban. / 1975-1984 Jazz Forums. The Magazine of the European Jazz Federation, 17 numbers. Paperbinding, in English language, in good condition.
1976 Herald Eelma grafikái. Kiállítási katalógus. Szolnok, 1976, Damjanich J. Múzeum. Kiadói papírkötésben, ajándékozási bejegyzéssel. Mindössze 300 példányban jelent meg.