Porcelán Tételek száma: 71
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1538064
11144
306
Schaubach Kunst zenélő puttó figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm/ Schaubach Kunst putto figure, signed, perfect condition 1657320
11145
306
Meissen porcelán csésze, levonóképes, jelzett, m: 8 cm, d: 9 cm 1466138
11146
306
40000
Karácsonyi tájak. Tirschenreuth bajor porcelán tányér sorozat. Gyűjtői, limitált széria. 9 db különféle, matricásak, jelzettek, eredeti csomagolásukban, különböző méretben / Christmas landscapes Bavarian Tirschenreuth limited number chinaware plate series. In original boxes. 1655406
11147
306
Okarina, matricás, jelzés nélkül, kopott, h:17 cm 1657221
11148
306
Virágmintás porcelán szelence fém szerelékkel, matricás, jelzés nélkül, kopott, 6×5×4,5 cm 1657203
11149
306
2 db porcelán madár (papagáj, búbos vöcsök), kézzel festettek, jelzettek, apró kopásokkal, m: 4 ill. 9,5 cm 1657267
11150
306
Kislány cicával, porcelán figura, jelzetlen, kézzel festett, kis kopással, m: 10,5 cm 1657273
11151
306
Kisfiú nyuszival, porcelán figura, jelzetlen, kézzel festett, gyári repedéssel, m: 13 cm 1654015
11152
306
Amadeus virágmintás bonbonier, matricás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13x10x8 cm 1653547
11153
306
Virágos porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 30 cm 1654132
11154
306
Észak-koreai porcelán kávéskészlet, 6 személyes, matricás, jelzett, kopásnyomokkal 1654865
11155
306
Cica figura, irizáló mázzal, jelzés nélkül, hibátlan, m: 17,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft