1 600 Ft
Mesék, történetek. Negyvenöt magyar író a gyermekeknek. Színes melléklettel. Szerk.: Hárs László, Kolozsvári Grandpierre Emil. F. Győrffy Anna, Szecskó Tamás rajzaival. A borítót Szecskó Tamás rajzolta. Bp.,é.n., Ifjúsági Könyvkiadó.Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, a címoldallal és egy illusztráció hiányzik, egy illusztráció kijár.