2 400 Ft
Milotay István: Tiz esztendő. Cikkek, kortörténeti jegyzetek 1914-1924. Bp., 1924, Pallas. Átkötött kopottas félvászon-kötés, belül jó állapotban. Milotay István (1883-1963), országgyűlési képviselő, az Új Nemzedék című, a Tanácsköztársaság alatt betiltott lap szerkesztője, Imrédy Béla nagy támogatója, Imrédy körének egyik vezéralakja, Élete végén Németországba, onnan Brazíliába, onnan pedig Svájcba emigrált.