Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 298
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1656524
15790
306
Fáj a kutyámnak a lába. Szerk.: T. Aszódi Éva. K. Lukáts Kató rajzaival. Bp., 1969, Móra. Kiadói kartonált leporelló-kötés, kopottas, kissé viseltes állapotban. 1656464
15791
306
Göndörű nyírfácska. Orosz versek és mesék gyerekeknek. Válogatta és szerkesztette Ágai Ágnes. Molnár István rajzaival. Világjáró varázscipők. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1656574
15792
306
Fótonfót király. Vál. DÖmötör Ákos. Lipták György rajzaival. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1656567
15793
306
A varjúkirály. Válogatta Dr. Katona Imre. Barczánfalvi Ferenc rajzaival. Hetedhét Magyarország. Bp., 1984, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1624044
15794
306
A repülő hajó. Orosz, ukrán, belorusz, grúz, üzbek, tatár, baskir, kazah, tadzsik és más szovjet népmesék. Válogatta és fordította Rab Zsuzsa. Szecskó Tamás rajzaival. Népek meséi. Bp., 1955, Móra. Második kiadás. Szövegközti fekete-fehér, és színes egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés. 1607323
15795
306
Bálint Ágnes: Mi újság a Futrinka utcában? Kende Márta rajzaival. Bp., 1964, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, néhány foltos lapszéllel. Első kiadás! 1606103
15796
306
Kartsy Dénes: A három csizmásdiák. Bp., 1927, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés. Révész Kornél illusztrációival, és címlapjával. 1656559
15797
306
Illyés Gyula: Hét meg hét magyar népmese. Kondor Lajos rajzaival.Bp.,1981, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 1656503
15798
306
Forrai Katalin: Jár a baba, jár. Reich Károly rajzaival. Bp., 2001, Holnap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. 1656589
15799
306
Vegyes könyvtétel, mesekönyv témában, 2 db: A dzsungel könyve. Walt Disney. Bp., 1987, Táltos. Kiadói kartonált papírkötés. William Hanna-Joseph Barbera: Maci, Cindy és Bubu. Bp.,1986, Móra. Kiadói papírkötés. 1656534
15800
306
Vegyes könyvtétel, mesekönyv témában, 2 db: Kassák Lajos: Csillagok, csillogjatok, virágok, virágozzatok. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1977, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. E. Emgyen: Paprikajancsi kalandjai. Fordította F. Kemény Márta. Reich Károly rajzaival. Bp., 1962, Móra Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval. 1656597
15801
306
Vegyes könyvtétel, mesekönyv témában, 3 db: Bakó Ágnes: Nyulacska. Zsoldos Vera rajzaival. Bp.,1977, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, két lap kijár. Tandori Dezső: Medvetalp és barátai. Szántó Piroska rajzaival. Bp.,1979, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Sylvie Laferrére-Claire Merleau-Ponty-Anne Tardy: Sárkányos könyv. Fordította: Réz Pál. Serge Ceccarelli. Bp.,1985, Móra. Kiadói kartonált pa... Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft