Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 298
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1650900
15754
306
Tartóshullám. A Bölcsész Index antológiája. Bp., 1985, ELTE BTK. Kiadói papírkötés. 1650695
15755
306
Vegyes könyvtétel, 3 db: Cox György: Görög regék. Fordította: Komáromy Lajos. Bp., é.n., Szintarév Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Római regék. Elmesélte Kertész Iván. h.n,1995, Lord. Kiadói kartonált papírkötés. Komjáthy István: Mondák könyve. Hun és magyar mondák. Boromisza Zsolt rajzaival. Bp., 1995, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1650701
15756
306
Vegyes könyvtétel, 3 db: Beke László: Műalkotások elemzése a gimnázium I-III. osztálya számára. Bp., 1999, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Környeiné Gere Zsuzsa-Reegnné Kuntler Teréz: Tér-forma-szín. Rajz az általános iskola 5-8. osztálya számára. Bp., 1997, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Rácz Endre, Takács Etel: Kis magyar nyelvtan. Bp., é.n.,Gondolat-Ta... 1650897
15757
306
Dr. Richard Bürner: Alte Grabmäler auf Deutschen Friedhöfen. Berlin, 1913,Otto Baumgärtel. Kiadói egészvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal, német nyelven. 1651228
15758
306
Benedek István: Tibeti orvoslás és varázslás. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1656298
15759
306
William Shakespeare: Shakespeare összes drámái I-VI. kötet. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés. 1656279
15760
306
Dante Alighieri összes művei. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1656235
15761
306
Faludy György: Pokolbeli víg napjaim. Bp., 1989. Magyar Világ Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé foltos elülső szennylappal. 1656276
15762
306
Gyergyai Albert: A nyugat árnyékában. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1656359
15763
306
Képes gyermekenciklopédia. Szerk.: Ann Kramer. Fordította: Ajkai Adrienne, Görgényi Emília. Bp., 2002, Park. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. 1656400
15764
306
Misztikus történetek gyűjteménye. Évszázadok természetfeletti jelenségei. Bp., 1998, Reader's Digest Kiadói kartonált papírkötés. 1644740
15765
306
Magyar versek könyve. Szerk., bevezetéssel és jegyzet-szótárral ellátta: Horváth János. Bp., 1937, Magyar Szemle. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft