Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 298
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1581997
15766
306
Gáspár Jenő: Isten leventéje. Regény Szent Imre herceg korából. Bp., 1930, Palladis. Kiadói festett egészvászon kötés, egy lap kijár, néhány lapon firka 1606114
15767
306
Gorkij: Ilja gyermekkora. Mesék és elbeszélések. Fordította Havas András Károly, Makai Imre, Rab Zsuzsa, Szőllősy Klára. Kass János rajzaival illusztrálva. Bp., 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrál félvászon-kötés, kopottas borítósarkokkal. 1606272
15768
306
Vegyes könyvtétel, 3 db: Mérei Ferenc, V. Binét Ágnes: ablak-zsiráf. Rajzolta Szecskó Tamás, Szecskó Ágnes. Bp.,1999, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. T. Aszódi Éva (szerk.): Nefelejcs. Szyksznian Wanda rajzaival. Bp.,1986, Móra. Ötödik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Petar Mardesics: Kolumbus Kristóf. Vladimir Kirin illusztrációival. Újvídék, 1960, Forum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas... 1606237
15769
306
Vegyes könyvtétel, 3 db: A megpatkolt boszokrány. Válogatta Nagy Zoltán. Hetedhét Magyarország. Lengyel Rita rajzaival. Bp., 1987, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Mira Jaworczakowa: Majka. Fordította Cservenits Jolán. Hanna Krajnik rajzaival. Bp.,1980, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Milena Lukesová, Bohumil Ríha: Állatvilág képekben. Fordította Sebők Éva, Kulcsár Ferenc. Jan Kudlácek i... 1606227
15770
306
Vegyes könyvtétel, 3 db: Tordon Ákos: A rézorrú tündér. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Tordon Ákos: Mesék a kisfiúról, aki voltam. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Garabó Gereben. Debreczeni Gyöngyi és Ottlik Géza meseátdolgozásai. Heinzelmann Emma rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1626986
15771
306
Jókai Mór: A nagyenyedi két fűzfa. A cseregyermekek. Benedek Elek Kis Könyvtára. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer és Fiai). Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták. 1622061
15772
306
Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Bp.,1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült, javított gerinccel. 1622073
15773
306
Arató Erzsi: Elkésett emberek. Bp.,1920, Pantheon Irodalmi Intézet. Korabeli félvászon-kötésben. 1621416
15774
306
Farkas Sándor: Borongás. Zilah, 1905, Szerzői kiadás (?), Seres Samu Könyvnyomdája-ny. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, egy kijáró lappal (147/148 p.) 1469149
15775
306
Shakspere-Album. Jelenetek és Alakok. Shakespere színműveiből. Bp., én., Ráth Mór, 353 p.+19 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, 19 egészoldalas illusztrációval, az illusztrációk előtt hártyapapírral. 1621511
15776
306
Slezak Leó: Újabb bűneim. Fordította Gáspár Emi. Bp., 1940, Ruszkabányai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott, hiányos papír védőborítóban, Nagyszentmihályi Dr. Zobel Lajos, és Gémes György ex libris-szével. 1495827
15777
306
Magyar szólástár. Szólások, helyzetmondatok, közmondások értelmező és fogalomköri szótára. Főszerkesztő: Bárdosi Vilmos. Bp., 2003, Tinta. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft