Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége.Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, fakó gerinccel, de egyébként jó állapotban.
Hevesy Iván: A futurizmus, expresszionizmus és kubizmus művészete. Gyoma, 1922, Kner Izidor, 115 p. Kiadói katonált papírkötésben, sérült, javított gerinccel, de belül alapvetően jó állapotban.
Dr. Szentpétery Tibor, Vízy László: Atlaszok Hermák Kariatidák és hasonló emberábrázolások Pest-Buda-Óbuda házainak homlokzatán. Bp., 1998, Budapesti Városvédő Egyesület-Adria-Duna Trade Kft. Kiadói papírkötés. Az egyik szerző, Vízy László által dedikált példány.
Das große Bilderlexikon der Antiquitäten. Szerk.: Bittner, Karel. Wien, 1976, Bertelmann Lexikon-Verlag. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.