Victor Cherbuliez: Művészet és természet. Fordította: Geőcze Sarolta. Élet és Tudomány. Bp., 1924, Athenaeum. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal, kissé szakadozott szélű borítóval.
Dr. Kós Károly, Szentimrei Judit, Dr. Nagy Jenő: Szilágysági magyar népművészet. Bukarest, 1974, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
Erkki Fredrikson: Suomen Paviljonki Pariisin maailmannäyttelyssä 1900. Le Pavillon Finlands á l'Exposition universelle de 1900. Jyväskylä, 2001, Keski-Suomen Museo. Kiadói papírkötés, finn és francia nyelven./Paperbinding, in Finnish and French languages
Peter Behrens. Monographien Deutscher Reklame-Künstler Band 5. Hagen-Dortmund, 1913 Fr. Wilh. Ruhfus. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel, kopottas borítóval, feket-fehér és színes illusztrációkkal, német nyelven.
Modern építészeti lexikon. Szerk.: Dr. Kubinszky Mihály. Budapest, 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírkötésben. Jó állapotban.
A művészet története Magyarországon. A honfoglalástól napjainkig. Szerk.: Aradi Nóra. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.