1 000 Ft
Dr. H. G. Heumann: Handlexikon zu den Quellen des römischen Rechts. Jena, 1869, Mauke. Negyedik, javított és bővített kiadás. Korabeli félbőr-kötésben, kopottas borítóval és gerinccel, kissé sérült gerinccel, német és latin nyelven./ Half-leather-binding, with worn cover and spine, with little bit damaged spine, in Latin and German languages.