Corpus Iuris Civilis. I. kötet: Institutiones recognovit Paulus Krueger. Digesta recognovit Theodorus Mommsen. Berlin, 1882, Weidmann. Korabeli félbőr-kötés, sérült, hiányos gerinccel, kopottas borítóval, volt könyvtári példány, latin nyelven./ Half-leather-binding, with worn cover, and damaged spine, in Latin language.
Corpus Iuris Civilis. II. kötet: Codex Iustinianus. Recognovit et retractavit Paulus Krüger. Hildesheim, 1997, Weidmann. Kiadói egészvászon-kötés, latin, görög, és német nyelven. /Linen-binding, in Latin, Greek and German languages.
Vegyes idegen nyelvű jogi könyvtétel, főleg német nyelven, közte két francia, és egy angol nyelvű, jó állapotban, 11 db: Theodor Kleinknecht-Dr. Lutz Meyer-Goßner: Strapozeßordnung. Beck'sche Kurzkommentare 6. München, 2001, C.H. Beck. 45., új átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, német nyelven. Dr. Herbert Tröndle-Dr. Thomas Fischer: Strafgesetzbuch und Nebe...
Dr. H. G. Heumann: Handlexikon zu den Quellen des römischen Rechts. Jena, 1869, Mauke. Negyedik, javított és bővített kiadás. Korabeli félbőr-kötésben, kopottas borítóval és gerinccel, kissé sérült gerinccel, német és latin nyelven./ Half-leather-binding, with worn cover and spine, with little bit damaged spine, in Latin and German languages.
Dr. Angyal Pál: A magyar büntetőjog tankönyve. II. kötet. Különös rész. Bp., 1912, Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, sérült gerinccel, számos aláhúzással, bejelöléssel.
A Dunára és a mellékfolyóira érvényes nemzetközi hajózási és rendőri szabályzat és melléklete. Bp., 1936, Fővárosi Nyomda Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel, 1-13 melléklettel.
Szentmiklósi Márton: A római jog institutiói. 9. jav. kiad. Bp. (1890?) Athenaeum. 351p. Több helyen ceruzás aláhúzásokkal, széljegyzetekkel. Korabeli, félvászon-kötésben.