Roger Ford: A világ híres harckocsijai 1916-tól napjainkig. Fordította Halmai Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
A Nagy Háború írásban és képben. Első Rész: Északon és délen IV. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, kissé sérült, kopottas gerinccel, gyűrött lapokkal, 248. oldal foltos.
Katonai könyvkiadás Magyarországon 1945-1965. Bibliográfia. (Szerk. Herendi Károly, Székely Árpád.) Bp. 1967, Zrínyi K. 299 l. Megjelent 2000 példányban! Kiadói műbőr kötésben.
Frank Thiess: Csuzima. Egy tengeri háború regénye. Fordította: Salgó Ernő.Bp., é.n., Athenaeum. Második kiadás. Kiadó egészvászon-kötésben. Szép állapotban.
Ignaz Kankoffer: Ruhmeshalle der k. k. österreichischen Armee, Wien, 1864, Karl Gorischef Buchhandlung. Kiadói vászonkötésben, jó állapotban. Töredék 312. oldalig / Linen binding. Fragmentary.
Vegyes második világháborús témájú könyvek: Földi Pál: A német titkosszolgálat a második világháborúban. Bp., é.n., Laude Kiadó. Kiadói papírkötés. Melchior Wankowicz: A monte cassinó-i csata. Fordította: Kovács István. Népszerű történelem. Bp., 1979, Kossuth. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.