1 000 Ft
Vegyes sport-témájú minikönyvek, 3 db: Világbajnokaink. Our Wold Champions. Unsere Weltmeister. Szerk.: Kahlich Endre. Bp.,1974, Sportpropaganda. Kiadói kopottas gerincű műbőr-kötés. VII. fogathajtó világbajnokság, Szilvásvárad. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Megjelent 1500 példányban. Számozatlan példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Olimpiai bajnokaink. Our Olympic Champions. Unsere Olympiameister. Szerk.: Kahlich Endre. Bp., 1976, Sportpropaganda Vállalat. Kiadói kopottas gerincű aranyozott műbőr kötésben.