Ivar Dedekam: Élesedj és gyorsulj! A vitorla és a rudazat beállítása. Fordította: Rutai István, Kovács Sára. Balatonakarattya, 2005, Kovikönyv. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
Dr. Fehér Dezső-Török Imre: Százéves a magyar ügetőversenyzés. (1883-1983). Bp., 1983, Mezőgazdasági Kiadó - Magyar Lóverseny Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Budai Miklós, Sinkovics Gábor, Tóth Péter: Rudi Bácsi. Az Illovszky-életregény (1922-2008.) Bp.,2008, Vasas Média és Reklám Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban. Jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, sakk témában, 2 db: A. Kotov: A sakkozó gondolkozásának titkai. Bp., 1977, Sport. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés. Sakk. Szerk.: Gáspár János, Mohácsi László. Verseny és játékszabályok. Bp., 1978, Sport. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
Dr. Gelenczei Emil: A francia védelem. Bp., 1956, Sport Lap és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
Maróczy Géza: A modern sakk vezérkönyve. Kezdőknek, haladóknak, mestereknek. Bp., [1940], Pantheon. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos hátsó borítval, de egyébként jó állapotban.