Magidovics: A földrajzi felfedezések története. Fordította: Dabis Attila. Bp.,1961, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
The Times Képes Világtörténet. Szerk.: Geoffrey Parker. Fordította: Rényi Zsuzsanna, Kőfalvi Csilla, Gelléri Gábor. Bp.,1992, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
Dr. Horváth Mihály: Magyarország történelme 6. kötet. Pest, 1863, Heckenast Gusztáv, 422+1 p. Új dolgozat. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, foltos lapokkal, festett lapélekkel.
Pest-budai hivatali utasítások a XVIII. században. Szerk.: Bónis György. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai VI. Bp., 1974, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban. Jó állapotban.