Dr. Winkler Gábor: Győr 1939-1999. Győr,1999, Műhely. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva, magyar, angol és német nyelven.
Dr. Fritz Krause: In den Wildnissen Brasiliens. Leipzig, 1911, R. Voigtländer. Kiadói egészvászon-kötés, a borítója részben elvált a gerinctől, de a könyvtest egyben van, egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal, két kihajtható térképpel, német nyelven./ Linen-binding, in German language.
Magyarország vármegyéi és városai. I. kötet. Abaúj-Torna vármegye és Kassa. Szerk.: Dr. Sziklay János, Dr. Borovszky Samu. Miskolc, é.n.,Tudás 2000 Könyvkiadó Kft. Kiadói műbőr-kötés. Reprint!
Hódmezővásárhely története I. kötet. Szerk.: Nagy István, Szigeti János. Hódmezővásárhely, 1984, Hódmezővásárhely Városi Tanács,(Zrínyi-Athenaeum.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Seper Károly: Alsóőr történelméből/Unterwarter Heimatbuch. Alsóőr/Unterwart,2014, Magyar Média és Információs Központ/UMIZ. Kiadói kartonált papírkötés, magyar és német nyelven./ Hardback, in Hungarian and German language.
Várkerület. Korrajzok az elmúlt évszázadokból. Szerk.: Halabuk József. Bp., 1969, KGMTI offset nyomdája, 1 t.+301 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, kissé viseltes gerinccel, de belül jó állapotban. A kötet szerzői Dr. Andriska József, Dr. Cenner Mihály, Czagány István, Dr. Földmár György, Gundel Imre, Halabuk József, Móra Gábor, Dr. Papp Ferenc, Szablyár Ferenc.
Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. I. rész: A kezdetektől 1722-ig.Hőgyész,1990,Nagyközségi Közös Tanács. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.