Haan Lajos: Békés-csaba. A város története a kezdetektől a XIX. század harmadik harmadáig. Fekete Könyvek 14. Békéscsaba, 1993, Békés Megyei Közgyülés Önkormányzati Hivatal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1300 példányban.
Die Weite Welt. Szerk., és a bevezetést írta: Herbert F. R. Eddelbüttel. [Berlin,1929, Deutsche Buch] Kiadói félbőr-kötés, kopottas, javított gerinccel, hiányzó címlappal, az elülső szennylap és előzéklap gyűrött, a fűzése laza, fekete-fehér fotókkal, német nyelven./Half-leather-binding, with worn and repaired spine, without front page, in German language.
Deportálás, kényszermunka. Békési és csanádi németek a szovjet munkatáborokban. Összeállította és a bevezetést írta: Erdmann György. Gyulai füzetek. Gyula, 1990, Békés Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés.
Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, Budapest Főváros X. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, kissé szakadozott, kissé kopottas papírborítóval, de belül jó állapotban.
L. V. Bertarelli: Mittelitalien. Florenz und Rom. Griebens Reiseführer 202. Berlin-Milano, 1927, Grieben-Touring Club Italiano. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban / Linen-binding, illustrated with lot of maps, in good condition
Fővárosi Útmutató. A Székesfőváros új utcaneveivel és térképeivel. Fischer József bevezetőjével. Szerk.: Loránth László. Bp., 1947, Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kiadói papírkötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, kihajtható térképpel.
Karl Baedeker: Paris. Nebst Einigen Routen Durch Das Nördliche Frankreich. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1900, Karl Baedeker, XLVI+404 p. 15. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, az egyik kihajtható térkép kijár, festett lapélekkel, térképekkel illusztrálva, német nyelven. Jó állapotban. / Linen-binding, in German language, one map is coming out, in good condition. 15th Edition.
Karl Baedeker: Oberitalien mit Ravenna, Florenz und Livorno. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1911, Verlag von Karl Baedeker, LXX+710 p. Tizennyolcadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, javított, kissé kopottas gerinccel,festett lapélekkel, térképekkel illusztrálva, német nyelven. / Linen-binding, in German language.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.