Takács Béla: "Uram, hajlékodat, szeretem házadat..." Református művészet Magyarországon. Hapák József felvételeivel. Bp.,1991, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadó papír védőborítóban.
Jan Zachwatowicz-Piotr Bieganski: The old town of Warsaw. Warszawa, 1956, Budownichtwo i Architektura. Kiadói egészvászon, fekete-fehér és néhány színes fotókkal, és illusztrációkkal, angol nyelven/ Linen-binding, in English language.
Rumania in pictures. Bucharest, é.n., Meridians. Kiadói egészávszon-kötés, műanyag védőborítóban, fekete-fehér, és színes fotókkal illusztrálva, angol nyelven./ Linen-binding, in English language.
Gerő András: Heroes' Square Budapest. Hungary's history in stone and bronze. Csigó László fotóival. Bp., 1990, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven./Paperbinding, in Enlgish language.
Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvények alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Budapest, 1940, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói címeres egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Baedeker, Karl: Die Riviera das südöstliche Frankreich. Korsika. Leipzig, 1906, Verlag von Karl Baedeker. Térképmellékletekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.