Aquinói Szent Tamás Előadások a tízparancsolatról. Collationes de decem praeceptis. Bp.,1993, Seneca. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, magyar és latin nyelven.
2 db imakönyv: Fördős Lajos: Buzgóság szárnyai melyeken a kegyes lélek Istenhez emelkedik. Imádságok reformált keresztyének számára. Bp., 1909, Hornyánszky Viktor. Kiadói egészvászon kötésben. Borítóján kisebb sérülésekkel. Gyémántok. Imakönyvecske a legszükségesebb imákkal. Keresztény katholikusok számára. Hungári A. után a szentek és az egyház imáiból alkotva. Budapest és New York, é. n. Steinbr...
Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története II. Budapest, é.n. [1937], Franklin-Társulat, 563 p. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon kötés. Töredék kötet.
Dr. Almássy József: Katolikus írók új magyar kalauza. Bp., é.n., Ardói Irodalmi és Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, az elülső kötéstábla és a szennylap között a kötése sérült.