Carl Zuckmayer: Salware vagy a bozeni Magdolna I. kötet. Fordította Benedek Marcell. Bp., 1937, Révai. Kiadói egészvászon, hiányos kiadói papír védőborítóval.
Attilio Gatti: Musungu. Fordította Déry Tibor. A világ körül Bp., é.n., Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.
Molnár Ferenc: Az éhes város II. kötet. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, foltos borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel.
Dr. Prónai Antal: Magyar irodalomtörténet és olvasókönyv. A fiú-, és leányközépiskolák, valamint a leánykollégiumok számára. Az új tanterv alapján átdolgozta: Dr. Alszeghy Zsolt, Dr. Sík Sándor. II. kötet. A VIII. osztály számára. Bp., 1932, Szent István-Társulat, 255 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kissé sérült kötéssel.
Margaret Mitchell: Elfujta a szél. Fordította Kosáryné Réz Lola. Bp., é.n., Uj Idok Irodami Intézet Rt. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a borító foltos, és gerince kissé sérült, a papírborító szakadozott.