Treptov, Leon: Die Berliner Kütten im Zillertal. Berlin, 1922, Verlag der Sektion Berlin des Deutsche und Österreichisches Alpenvereins. Kissé megviselt papírkötésben.
J. Z. Novák: Tapsi Matyi a jégen. Josef Kábrt rajzaival. Fordította Zádor Margit. Prága, 1964, Artia. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, kissé foltos címoldallal.
Kultura és Tudomány sorozat 2 kötet: Dr. Baranyi György: Világpolitika. A világtörténet legújabb fejezete (1871-1914.) Első kiadás. Heinrich Lhotzky: Az emberisé jövője. Fordította Schöpflin Aladár. Első kiadás. Bp., 1912-1918, Franklin. Kiadói félvászon-egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XVII. kötet. IV. Henrik király. II. rész. Pest, 1870, Ráth Mór. Szakadt, eredeti kiadói papírkötésben. A lapszélek piszkosak. Felvágatlan példány!
Éjfél. Magyar irók misztikus novellái. A novellákat Bálint Aladár gyüjtötte össze. Az előszót Kosztolányi Dezső irta. A címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta. Gyoma, 1917. Kner Izidor. Kiadói félvászon kötés, 204p. + 11 t. A könyv megviselt állapotban van! Ázott, foltos, kopottas. A kötése meglazult!
Vécsei Miklós: Négyszemközt híres emberekkel. Arcképek.Bp., 1918, Kultura Könyvkiadó Rt. Papírkötés, megviselt állapotban, a borítója hiányzik, a gerince javított.