cca 1940 Tavannes 14k arany svájci zsebóra. Dupla arany fedéllel, működő szerzettel, törött üveggel, idő beállítás funkció nem működik / Double lid gold pocket watch 14C d:5 cm br: 72,8g
cca 1900 Korai IWC (JWC) 14K arany zsebóra, dupla fedelű. Jelzett tokkal, szerkezettel. Felhúzókorona, gyűrű cserélt. Működő szerkezettel. / Early IWC (JWC 1895 - 1905) 14 C gold bocket watch, with working mechanics 90g
XIX. sz. eleje. Aquilles Lepin 18K arany női zsebóra, arany felhúzókulccsal, melyen geometrikus és templom ábrázolás látható. kézi vésett és zománcberakásos hátlappal, rajta kis horpadás. Működő szerkezettel. / Early XIXth century. Aquilles Lepin 18 C gold pocket watch, with ornamented winging key. 8 rubys working mechanics 28 g