Ausztria 1918. 20h Fe , "Erzsébet, Ausztria császárnője és Magyarország királynője" borítékban bélyeggel és bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1- Austria 1918. 20 Heller Fe "Elizabeth, Empress of Austria and Queen of Hungary" in envelope with stamps and German language description C:AU
Ausztria 1967. 25Sch Ag "Mária Terézia születésének 250. ébfordulója" sorszámozott borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:2 patina Austria1967. 25 Schilling Ag "250th Anniversary - Birth of Maria Theresa" in numbered envelope with stamps C:XF patina Krause KM#2901
Ausztria ~1990. "Erzsébet Ausztria Császárnéja" jelzett Ag emlékérem (0.900), érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:1 patina Austria ~1990. "Elisabeth Kaiserin von Österreich" hallmarked commemorative medallion (0.900), in coin envelope with stamp and cancellation C:UNC patina
Barbados 1979. 25c + Dominika 1965. 5c mindkettő "COINS OF ALL NATIONS" borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:1,1- Barbados 1979. 25 Cents + Dominica 1965. 5 Cents both in "COINS OF ALL NATIONS" envelope with stamps C:UNC,AU
Franciaország 1989. "A Bastille ostroma" aranyozott fém emlékérem sorszámozott borítékban, első napi bélyegzővel és bélyegekkel (26mm) T:1- France 1989. "Storming of the Bastille" gilt metal commemorative medal in numbered envelope with FDC cancellation and stamps (26mm) C:AU
Franciaország 1989. "A forradalom 200. évfordulója" aranyozott fém emlékérem sorszámozott borítékban, első napi bélyegzővel és bélyeggel (22mm) T:1- France 1989. "200th Anniversary of the Revolution" gilt metal commemorative medal in numbered envelope with FDC cancellation and stamp (22mm) C:AU
Hollandia 1996. 1E Cu-Ni "Szabadság napok" bélyeges borítékban, elsőnapi bélyegzővel, a borítékban Richard Borek nyomtatott aláírású levelével T:BU Netherlands 1996. 1 Ecu Cu-Ni "Vakantie (Holidays)" in envelope with stamps and FDC cancellation, with a letter from Richard Borek (printed signature) C:BU
Németország 2006. "1. Wismari Kogge Találkozó" fém emlékérem bélyegzett borítékban (35mm) T:1 Germany 2006. "1. Koggentreffen in Wismar" metal commemorative medal in envelope with overprint (35mm) C:UNC
Svédország 2010. "Viktória koronahercegnő esküvője" ezüstözött Cu emlékérem sorszámozott borítékban T:PP Sweden 2010. "Wedding of Crown Princess Victoria" silvered Cu commemorative medal in numbered envelope C:PP