Kiss István (1927-) 1978. Nagyméretű, honvédet és munkásokat ábrázoló Br plakett (129x303mm) eredeti dísztokban, beleragasztott táblán "Emlékül a Magyar Néphadsereg Művelődési Háza új épületéhez nyújtott segítségéért" T:1
Kiss Nagy András (1930-1997) 1967. "Budapest Aerofila 67 / Nemzetközi Légiposta Bélyegkiállítás" ezüstözött Br, patinázott Br és Br emlékérem (3xklf) (40mm) T:2 kis patina
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Semmelweis Ignác, Fodor József és Korányi Sándor" jelzett Ag emlékérmek, mind sérült, plombált ÁPV tokban (16,14g/16,01g/16,03g/0.925/32mm) T:2(PP) patina
Lapis András (1942-) 1986. "Buda 1686 / A Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVI. Vándorgyűlése - Buda visszafoglalásának 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis karc
Lapis András (1942- ) 1989. "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem / Magyar Szemorvos Társaság Vándorgyűlése - Szeged 1989" Ag emlékérem, peremen "SZG" jelzéssel (35,32g/0.835/42,5mm) T:1(PP) / Hungary 1989. "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem / Hungarian Eye-Specialist Doctors Association's Session - Szeged 1989" Ag commemorative medallion with "SZG" mark on edge. Sign.: András La...
Lapis András (1942- ) 1989. "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem / Magyar Szemorvos Társaság Vándorgyűlése - Szeged 1989" piefort Ag emlékérem, peremen "SZG" jelzéssel (71,19g/0.835/42,5mm) T:2(PP) patina / Hungary 1989. "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem / Hungarian Eye-Specialist Doctors Association's Session - Szeged 1989" piefort Ag commemorative medallion with "SZG" mark on ...