Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Brigádja" Br plakett, dísztokban (70mm) + DN "A Vállalat Kiváló Ifjúsági Brigádja" Br plakett, dísztokban (70mm) T:2
1861. "Országgyűlési Emlék" ezüstözött Br emlékérem. "HON SZERETET 'S EGYETÉRTÉSBE VAN ERŐ 'S ISTENI ÁLDÁS - 1861 ORSZÁG GYŰLÉSI EMLÉK / E HAZA CSAK AKKOR TULAJDONUNK HA TÖRVÉNYEINKET NEM IDEGENEK KEZELIK - HAZÁDNAK RENDÜLETLENÜL LÉGY HÍVE....". (50mm) T:1-,2 erősen kopott ezüstözés
1903. "Pro Libertate / A kassai Rákóczi-kiállítás emlékére" Br emlékérem szalag nélkül (30mm) + DN "Deák Ferenc született 1803 / Ha Isten velünk, ki ellenünk" Al emlékérem füllel (19mm) T:2 ph.
1912. "Budapest Székesfővárosi Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdeme jutalmazására" jelzett Ag emlékérem (30,73g/0.987/40mm) T:2,2- ph.
1927. "A Tiszavidéki Mezőgazdasági-, Ipari-, Kereskedelmi- és Kulturális Kiállítás Emlékére - Szentes / Vagyok olyan legény mint te, vágok olyan rendet mint te" fém plakett (~91mm) T:2-,3 hajlott lemez
1965. "Szolgálati Érdemérem 550 repült óra után" szalagsávval, eredeti, sérült tokban T:2 Hungary 1965. "Meritorious Service Medal after 550 hours of flying" with thin ribbon, in original damaged case C:XF