Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 111
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1656409
30653
306
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1989. "Budapesti emlék / Magyar Nemzeti Bank Dolgozóinak Spartakiádja Budapest 1989 Június" Br emlékérem (80mm) T:2 ph. 1657570
30654
306
Numizmatika
1991. "Az Állami Pénzverőben tett látogatás emlékére" fém emlékérem (42mm) T:PP fo. 1617005
30655
306
Numizmatika
1992. "Győr / Magyar Szemorvos Társaság Kongresszusa 1992" öntött Br emlékérem (62mm) T:2 1620210
30656
306
15000
Numizmatika
1993. "Kenderes 1993. szeptember 4." Horthy Miklós és feleségének újratemetése emlékére Ag emlékérem (32,55g/0.925/40mm) + "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény" Ag emlékérem (32,42g/0.925/40mm) + "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem (32,58g/0.925/40... 1653115
30657
306
Numizmatika
1996. "50 éves a Forint / 1946. augusztus 1. - 1996" jelzett Ag emlékérem (35,32g/0.925/42mm) T:PP ujjlenyomat, fo. 1651781
30658
306
4200
Numizmatika
1996. "BÁV Rt. - Bizományi Kereskedőház és Záloghitel Rt / Aukciók 1100 év értékeiből a Millecentenárium emlékére" Ag emlékérem eredeti BÁV műanyag tokban, tanúsítvánnyal (31,104g/0.925/42,5mm) T:PP 1655462
30659
306
Numizmatika
1996. "A Honfoglalás 1100. évfordulója" jelzett Ag emlékérem, peremén sorszám (92,9g/0.925/50mm) T:2(PP) 1652287
30660
306
Numizmatika
2005. "Országos Takarékszövetkezeti Borverseny" aranyozott Br, ezüstözött Br és Br díjérme (3xklf) (60mm) T:1-,2(PP) fo., felületi karc 1652461
30661
306
Numizmatika
2013. "Szekszárd a bor városa / Gemenc event" fém emlékérem (42mm) T:2 1647428
30662
306
Numizmatika
DN "S. GEORGIUS EQVITUM PATRONUS / INTEMPESTATE SECURITAS" Szent György fém medál füllel (29,5mm) T:2 1655612
30663
306
Numizmatika
DN "Miskolc MCCCLXV" aranyozott Ag emlékérem (31,27g/0.999/42,5mm) T:1(PP) 1655225
30664
306
Numizmatika
DN "Örök értékeink / Aranycsapat" aranyozott, ezüstözött fém emlékérem. Szign.: CSA (38,5mm) T:PP felületi karc Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft