12810.
307. Lezárult gyorsárverés
Fotó
1 000 Ft
cca 1930-1956 Vegyes fotó tétel, 3 db: Mezőgazdasági Akadémia és a sárospataki Áll. Rákóczi Ált. Gimnázium végzett hallgatóinak tablóképei, valamint lovasok fotója felvonuláson, változó állapotban, az egyik szakadozott, kopott, egy másik sérült, kopott, 17x23 cm és 26x39 cm közötti méretben.