1940-1941 Királyi Magyar Egyetemi Katolikus Gimnázium (jelenleg Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium) évnyítója, az iskola alapításának 254. évében, 18x24 cm.
cca 1930-1956 Vegyes fotó tétel, 3 db: Mezőgazdasági Akadémia és a sárospataki Áll. Rákóczi Ált. Gimnázium végzett hallgatóinak tablóképei, valamint lovasok fotója felvonuláson, változó állapotban, az egyik szakadozott, kopott, egy másik sérült, kopott, 17x23 cm és 26x39 cm közötti méretben.
cca 1860-1900 kb 60 db keményhátú fotót tartalmazó szecessziós rézveretekkel díszített fotóalbum. Az album rossz állapotban. A képek különböző magyar műtermekből származnak, különböző méretben