Nyomtatványok Tételek száma: 259
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1667577
13107
307
Printed Materials
1784 Komárom, helytartótanácsi leirat különféle érdekes ügyekben, aláírásokkal, papírfelzetes viaszpecséttel 1663915
13108
307
Printed Materials
cca 1800-1960 Vegyes papírrégiség tétel, benne régi és újabb okmányok, sok Budaörssel kapcsolatos 1663765
13109
307
Printed Materials
A' Filozofia Historiájának Együdösségbeli Táblái, filozófusok időrendbe, táblázatokba rendezve, kr. e. 600-tól 1806-ig, két oldalas, foltos. 1396002
13110
307
Printed Materials
Rothkrepf Gábor (szerk.): Honművész 1835. 3. évfolyam, II kötet, Július-December. Pest, 1835. Trattner-Károlyi ny. (6)+418-836p. Metszetek nélkül, egy kihajtható kottával. Kiadói papírkötés, márványozott lapélekkel. A borítója némileg kopott, foltos. 1403414
13111
307
Printed Materials
1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti 's Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158... 1660156
13112
307
Printed Materials
1848-1948 7 db 1848-as szabadságharccal kapcsolatos újság 1467070
13113
307
Printed Materials
1858 Csengery Antal: Budapesti szemle. IV. kötet, XI,XII,XIII,XIV füzetek. Pest, 1858, Herz János ny. Korabeli félvászon kötés, megviselt állapotban, kissé viseltes, kopottas borítóval, gerinccel, az elülső kötéstábla belsején könyvtári címkével, tulajdonosi bejegyzéssel a címlapon, foltos, egy kihajtható térképpel: Al Dunai Szirtes vonal. Baziástól Turnu Szeverinig. Pest, 1858, Haske és Társa. Fa... 1648032
13114
307
Printed Materials
cca 1860 Sopron, Seltenhoffer harangöntő és tűzoltószergyár 2db képes hirdetménye magyarul és németül szép állapotban 31x45 cm 1525594
13115
307
Printed Materials
1865 A megfagyott gyermek, litográfia Székely Bertalan rajza nyomán, foltos, sérült fakeretben, 52x64 cm 1667760
13116
307
Printed Materials
1867 Eszék, nyomtatott előfizetési felhívás a "Gyakorlati rendszabályok" című kertészeti kiadványra 1628570
13117
307
Printed Materials
1870 Az Üstökös. Hetente megjelenő képes élclap 1871. március 18., XXIII. kötet, 12. száma. Bp., Athenaeum, 133-141+3 p. 1663483
13118
307
Printed Materials
1873 Pest, A Nők Munkaköre kézimunka melléklete 13. szám, gazdagon illusztrált, 12p Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft