1 000 Ft
1912 Kincses Kalendárium. A gyakorlati élet általános utmutatója. XVI. évf. Bp., Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Ujságvállalata. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas borítóval, sérült, viseltes gerinccel, egy-két helyen korabeli bejegyzéssel, korabeli reklámokkal illusztrálva.