1936 Olympia 1936. Die XI. olympischen Spiele Berlin - Garmisch Partenkirchen. Band II. 165 oldalas gyűjtőkép füzet kompletten / Collective images booklet complete.
1937 Arday Pénzügyi Könyve. A Magy. Kir. Pénzügyőrség és az összes pénzügyi közegek számára. Ötvennyolcadik évfolyam. Szerk.: Kleszky Gyula. Bp., Kleszky Gyula. Egészvászon-kötésben, kopott borítóval, gyűrött elülső előzéklappal, az elülső borítóra címkét ragasztottak, hiányzó melléklettel.
1937 Szegő Vilmos bőr és gépszíjgyárának árjegyzéke. Bp., Kiss Gyula és Társa Törekvés Nyomdája, 123 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szövegközti fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal. Szép állapotban.
1937 Magyar Írás. Irodalomi, művészeti, kritikai társadalmi folyóirat és figyelő. VI. évfolyam 1-10. számok. (A 4. szám hiányzik.) Tornalja, Kazinczy Könyv-, és Lapkiadó Szövetkezet. Papírkötés, változó állapotban, némelyik szám borítója, gerince szakadozott, de belül alapvetően jó állapotban, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével. A csehszlovákiai magyar irodalmi élet egyik jelentős folyó...
1939 Az ország útja. Állam és nemzetpolitikai folyóirat. Szerk.: Barankovics István, Dessewffy Gyula. 1939. január-december, 1-12. számok. Harmadik, teljes évfolyam. Bp., Deák Ferenc Társaság. Papírkötés, kissé foltos borítókkal, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, Udvardi és Básthi dr. Udvardy Jenő (1880-1941) jogász, kormányfőtanácos, zalaegerszegi ügyvédi kamara elnökének ex libris-szeivel....