12204.
307. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
1953 Az MTH (Munkaerő Tartalékok Hivatala) 2.sz intézetének első vándorüdülése 1953. június 29-július 13. Kopott, kissé viseltes vászonmappa, rajzokkal, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, néhány hiányzó fotóval,38 sztl. lev.