15848.
307. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
2 800 Ft
9
Gárdonyi Géza: Pöhölyék és másefféle falusi történetek. Harmadik kiadás. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, 158+1 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Wolfner J. KönyvkötÅ‘ Bp., belül illusztrált papÃrborÃtóval, kissé sérült gerinccel, kopottas borÃtóval.