16051.
307. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
2 600 Ft
Robinson Crusoe. Prága, 1959, Artia. Kiadói kartonált papÃrkötés, térbeli mesekönyv, megviselt állapotban, kopottas, sérült gerinccel, szakadásokkal, ragasztásokkal, egy lapon gyerekfirkával.