Az aranylánycon függő kastély. Francia, olasz, spanyol, portugál mesék. Válogatta, szerkesztette, az utószót írta Dömötör Tekla. Heinzelmann Emma rajzaival. Bp., 1977, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés.
Vegyes könyvtétel, 3 db: Varga Balázs: Társasjátékok könyve. Illés Árpád rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, egy kiszínezett szövegközti ábrával. Josef Stefan Kubin: Az ördög és az adószedő. Fordította Cséfalvay Eszter. Illusztrálta Adolf Zábransky. Pozsony, 1974, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóval...
Kabos Gyula 1887-1941. Születésének századik évfordulójára. Szerk: Erdélyi Z. Ágnes. Bp.,1987, Magyar Filmintézet. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Benedek Elek: Nagy magyarok élete. Bocskay István, Bethlen Gábor, Pázmány Péter, Szenci Molnár Albert, Apáczai Csere János. Bp., 1906, Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.