Bíró Lajos: 1913. Történelmi színmű három felvonásban. Bíró Lajos könyvei. Bp. 1914, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer N. kötésben. Jó állapotban.
Gárdonyi Géza: Göre Gábor regényei, 6 kötet: Göre Martsa lakodalma. Más esetök is vagynak az könyvbe. Második eresztés. Durbints Sógor. Második eresztés. 15/16., 17/18., 31/32.,33/34., 35/36.,63/64. oldalaknál a lapok javítottak. A pesti úr. 79/80., 95/96. oldalaknál a lapok javítottak. A Kátsa. A címképnél az oldal javított. Veszödelmek, más szóval nem matska ugrás ide amerika se. Második eresz...
Kemenes Ferenc vegyes költeményei. Veszprém, 1901, Egyházmegyei Könyvnyomda. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, márványozott lapélekkel.
Mikszáth Kálmán: Jókai Mór élete és kora I. kötet. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1907, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Első kiadás. Kiadói illusztrált szecessziós egészvászon, Gottermayer N.-féle kötésben. Dr. Hirschler József (1874-1936) katolikus plébános, kanonok, pápai prelátus, művészeti író ex libris-szével. Jó állapotban.
Mark Twain: Koldus és királyfi. Fordította Fái J. Béla. Bp., é.n., Révai Irodalmi Intézet Nyomda. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, szövegközti illusztrációkkal.
Harriet Beecher Stowe: Tamás bátya kunyhója. I-II. kötet. Átdolgozta Dr. Darvai Móric. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai),179+1 p.+11 t.;185+1 p.+9 t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé laza fűzéssel, egészoldalas illusztrációkkal, három illusztráció kijár.
Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Biczó András rajzaival. Bp., 1943, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas gerinccel, de egyébként jó állapotban.