Tandori Dezső: Medvék minden újabb mennyiségben. Tandori Dezső grafikáival. Dozmat, 2007, Oskar. Átkötött műbőr-kötés, foltos lapokkal. Készült 1000 példányban. 333 a szerző aláírásával. A szerző által aláírt.
Özv. Báthory Nándorné: Asszonyi életművészet. Dr. Prohászka Ottokár Püspök előszavával. Bp., (1916), Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopottas boríróval.
Vegyes könyv tétel: Ferenczi Zoltán: Petőfi; Tausend und eine Nacht 19. füz.; Macaulay: Lord Bacon; Almanach 1898; Példányonként változó állapotban, összesen 4 db
Gyarmath B. János: Új magyar ének. Irredenta versek. 1924-1925. Zalaegerszeg, 1925, Szerzői kiadás, Zrínyi Rt., 80 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapokkal, magánkönyvtári bélyegzővel, Számozott, 286. számú példány.
Keresztury Tibor (szerk.): A szabadság színes ceruzái. Huszonöt író huszonöt évről. Bp., 2014, Magvető-KPMG. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. Szilágyi Lenke vadonatúj portréival és az elmúlt negyedszázadnak emléket állító szociofotóival.