Vegyes kiállítási katalógusok, 8 db: Barta Mária és Barta István kiállítása. Bp., 1986, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés. Struktúra. Bp., 1984, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Tárgy - Tér - Torzó. Pagony Rita és Olasz Miklós. Bp., 1983, Dorottya Utcai Kiállítóterem. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Pillanatkép. Magyar festők három nemzedéke. Szerk.: Bakos...
A. J. Wauters: La peinture flamande. Bibliothéque de L'Enseignement des Beaux-Arts. Paris,(1883), Ancienne Maison Quantin. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal (elülső szennylap, elülső előzéklap, címkép, 13-16 p.), francia nyelven./ Linen-binding, with worn cover, and damaged spine, some pages ar...
Adolf Philippi: Die Kunst der Renaissance in Italien. I. kötet: Die Vorrenaissance. Leipzig, 1897, E.A. Seemann. Kiadói félvászon-kötés, sérült, az elülső kötéstábla részben elvált a gerinctől.
Dr. Bíró Béla: Műalkotások könyve I. kötet. A középiskolák III-IV. osztálya számára. Bp., 1933, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
Pohárnok Zoltán, Takács Marianne: Spanyol festészet. Ars Mundi VI. kötet. Bp., 1942, Officina. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel.
Laura Anderson Barbata kiállítása. Szerk.: Lorányi Judit. Fővárosi Képtár Katalógusai 24. kötet. Bp., 2003, Fővárosi Képtár-Kiscelli Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva, magyar és spanyol nyelven./ Exhibiton of Laura Anderson Barbata. Paperbinding, in Hungarian and Spanish language.
Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db: Téli Tárlat '99. Vác, , Madách Imre Művelődési Központ. Kiadói papírkötés. Új Szalon. Váci Alkotóművészek Egyesülete. Kötelék-II. kiállítás katalógusa. Vác, 2006, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága-Tragor István Múzeum. Kiadói papírkötés.
Kiadói kolligátum kötet. Az Ars Mundi sorozat négy kötete egybekötve. Dercsényi Dezső: A mozaik.; Dobrovits Aladár: Egyiptom festészete; Homér Lajos: Keleti miniaturák. Bp., Officina, 1944. Kiadói félvászonkötésben.