Az 1870-ik évi törvények gyűjteménye. Pest, 1872, Ráth Mór. Korabeli félvászon-kötésben, kopottas borítóval, az elülső kötéstábla elvált a gerinctől, egy-két helyen ceruzás bejelöléssel, márványozott lapélekkel.
Magyarországi rendeletek tára. Huszonhatodik folyam. 1892 V-VIII+IX-XII. füzetek. (Két kötetben.) Bp., Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt.,XII+1129-1487+VIII+1489-2184;+VI+2185-2646+VI.+2647-3524 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, a XI-XI. füzetnek nincs címlapja, folytatólagosan követi a X. füzetet, a tartalomjegyzéke a könyv végén, belül jó állapotban. M. Kir. Belügyminisztérium, és Büntető Kir...
Magyarországi rendeletek tára. Negyvenegyedik folyam. 1907. I. kötet. Bp.,1908, Pesti Könyvnyomda Rt., 1292 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, a hátsó kötéstábla viseltes,1083-1180. oldalak között a lapszélek gyűröttek. A M. Kir. Belügyminisztérium bélyegzőjével.
Magyarországi rendeletek tára. Negyvenedik folyam. 1906. II. kötet. Bp.,1907, Pesti Könyvnyomda Rt., 1229-2603 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, de belül jó állapotban.
Magyarországi rendeletek tára. Negyvenhetedik folyam. 1913. Főbizományos: Tisza Testvérek. Bp.,1913, Pesti Könyvnyomda Rt.,999-2017 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, a kötéstáblák megtörtek sérültek, az utolsó pár lap (4-5) kissé viseltes. A M. Kir. Belügyminisztérium bélyegzőjével.
Elzett Művek 1976-1980 Kollektív Szerződése+Elzett Művek 1976-1980 Kollektív Szerződésének I-II. sz. összevont módosító függeléke. h.n.,é.n., FMNYV dunaújvárosi telepe, 224+26 p. Kiadói egészvászon-kötés, és kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Hatályos jogszabályok gyűjteménye 1945-1987. Szerk.: Petrik Ferenc, Raft Miklós. 1-8. köt. Bp., 1988-1989, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. + Változások mutatója a hatályos jogszabályok gyűjteményéhez 1988-1989. Összeáll.: Liskáné Nagy Anna, Glatt Gábor. Bp., 1990, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Vászonkötésben, jó állapotban.