Imádságos könyv. Fordította Dr. Hevesi Simon. Bp., 1913, Schlesinger József Könyvkereskedése. Korabeli aranyozott egészbőr-kötésben, a kötéstáblák belsején aranyozással, az elülső borítón: "Avatási Emlék a Pesti Izraelita Nőegylettől", a hátsó szennylap kijár és a hátoldalán bejegyzésekkel, aranyozott lapélekkel, eredeti viseltes kartontokban.
Dr. Szabó Ödön: Az élő zsidó történelem. Bp.,1942, Fémes Á. Könyvnyomda, 238+1 p. Kiadói félvászon-kötés, javított gerinccel, de egyébként jó állapotban.
Stern Samu: A zsidókérdés Magyarországon, Bp., 1938. Pesti Izraelita Hitközség. 32p. Kiadói papírkötésben. Kis szakadással a borítón, egyébként jó állapotban.
Izrael könyörgései. Magyarra fordította Deutsch Henrik. Átdolgozotta Schill Salamon. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Harmincharmadik bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas borítóval, a szennylapokon és a kötéstáblákon ceruzás bejegyzésekkel, firkával, valamint egy-két helyen ceruzás aláhúzással a szövegben, magyar és héber nyelven.
Hét évtized a hazai zsidóság életében. Szerk.: Lendvai L. Ferenc et al. 1-2. köt. Bp., 1990, MTA Filozófiai Intézet (Vallástudományi tanulmányok 4-5.). Papírkötésben, jó állapotban.