Kosáry Domokos: Magyarország története. Nemzetnevelők könyvtára I. Nemzetismeret 4. Bp.,1943, Országos Közoktatási Tanács. Térképekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Térképekkel, Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, a borító egyik sarka kissé sérült.
Kádár, János: On the Road to Socialism. Selected Speeches and Interviews 1960-1964. Bp., 1965, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötésben, Kádár János fotójával. Szép állapotban.
Zolnay László: Ünnep és hétköznap a középkori Budán. Bp., 1975, Magvető. Második, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos lapszélekkel. Jó állapotban.
Hittrich Ödön: Görög régiségek. Bp., 1912, Kókai. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.; Hittrich Ödön: Római régiségek. Bp., 1941, Kókai. Papírkötésben, jó állapotban.